Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

WIOSENNE PORZĄDKI CZYSTE OKNA

Kategoria: Kuchnia, sprzęt AGD

Czas trwania promocji: 2019-03-15 – 2019-04-30

Wiosna to czas porządków po zimie. Brudne okna mogą stać się czyste bez najmniejszego wysiłku. Wystarczy zadanie to powierzyć robotowi do mycia okien.

W naszej ofercie mamy produkty dwóch największych producentów robotów do mycia okien: HOBOT i ECOVACS.

Polecane przez nas modele to:

  1. Hobot 298 to w tej chwili jedyny robot z funkcją spryskiwania szyby. Sam spryska myte powierzchnie dając Ci jeszcze więcej swobody. Hobot 298 idealnie nadaje się do mycia szyb, luster, kabin prysznicowych i innych płaskich powierzchni. Świetnie sprawdza się w ogrodach zimowych i na dużych przeszkleniach.
  2. Ecovacs Winbot X – jedyny bezprzewodowy robot do mycia okien. Jest to pierwszy robot do mycia okien, którego możemy używać bez konieczności podłączenia zasilacza, dzięki czemu możemy go używać w zasadzie wszędzie. Nadaje się do czyszczenia wszystkich gładkich i płaskich powierzchni.

Ten produkt kupisz w sklepie: ON-OFF sklep z robotami sprzątającymi

Sprawdź

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid