Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

200 zł za konto z wynagrodzeniem

Kategoria: Usługi

Czas trwania promocji: 2019-03-14 – 2019-04-30

Skorzystaj z promocji za konto z wynagrodzeniem!

  • Otwórz rachunek płatniczy: Konto Jakie Chcę z kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP
  • Złóż dyspozycję przekazania wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł i zapewnij wpływ wynagrodzenia przez min. 4 miesiące
  • Skorzystaj z promocji, jeśli w ostatnim czasie nie miałeś rachunku osobistego w PLN

Promocja skierowana jest do klientów, którzy od 1 kwietnia 2018 r. do 30 stycznia 2019 r. nie posiadali żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska S.A.

Konto z kartą debetową należy otworzyć w okresie do 30 kwietnia 2019 r., również w tym okresie należy złożyć dyspozycje przekazania wynagrodzenia w usługach Santander internet lub na infolinii banku (koszt połączenia wg taryfy danego operatora).

Ten produkt kupisz w sklepie: SANTANDER BANK POLSKA S.A.

Sprawdź

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid