Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

×

Wyszukaj

Sztuczne trawy z rabatem 20%

Kategoria: Tekstylia, dywany, Dom, ogród, mała architektura

Czas trwania promocji: 2019-03-14 – 2019-04-30

Zapraszamy do salonu Arte i zapoznania się z ofertą sztucznych traw!
Produkty te wyróżnia:

  • Szybka i łatwa instalacja
  • Naturalny wygląd
  • Odporność na promieniowanie UV oraz wszystkie warunki pogodowe

Do stworzenia sztucznych traw używane są niezwykle trwałe mieszanki najlepszej jakości włókien PP oraz PE, dzięki czemu uzyskamy bujny zielony ogród przez cały rok przy minimalnej konserwacji bez konieczności koszenia i nawożenia. Rozwiązanie jest też przyjazne dla środowiska.

Sztuczne trawy doskonale sprawdzą się w takich miejscach jak: ogrody, otoczenie basenów, patio i weranda, balkony, szklarnie, tarasy i ogrody na dachu, łodzie mieszkalne i jachty, przyczepy kempingowe i przyczepy mieszkalne oraz domowe place zabaw, mini golf, miejsca rekreacji itp.

Ten produkt kupisz w sklepie: ARTE wykładziny i dywany

Sprawdź

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid