×

Wyszukaj

Świąteczny glam – kolekcja bombek handmade od KLER

Inspiracje

Nowe, limitowane kolekcje ozdób świątecznych z oferty marki Kler łączą  tradycyjny świąteczny kształt z nowoczesnymi akcentami. Dostępne w odcieniach turkusu, szmaragdu i czerni, ze złotymi elementami zdobnymi są misterne niemal jak biżuteria. Obok bombek z kolekcji Azul i Glamour żaden miłośnik wykwintnego stylu nie przejdzie obojętnie.

 

Turkusowa kolekcja Azul to eleganckie połączenie dmuchanego szkła z finezyjnymi elementami dekoracyjnymi. W skład kolekcji wchodzi lakierowana na turkusowo bombka Diamond z motywem liści wykonanych brokatem i kryształkami. Tworzy ona piękny duet z niebieską bombką Brilliant, lakierowaną na pawiowy błękit z brokatowymi liśćmi. Kolekcję uzupełniają bombki Velvet i Pavo. Pierwsza to bombka okrągła pokryta od góry flokiem w kolorze ciemnego szafiru i brokatem, od dołu zaś ma podkład w kolorze ciemnego szafiru i beżu. W całości daje to ciekawy wizualnie efekt tak modnego w dekoracji wnętrz marmuru. Druga cała pokryta jest czarnym flokiem, a od góry ozdobiona kamykami w kolorze szmaragdu oraz piórem marabu. Dzięki naturalnym piórom prezentuje się ona niezwykle wytwornie i elegancko.

Z kolei kolekcja Glamour to pełne szyku połączenie czerni i złota,. Ręcznie dmuchane, malowane i zdobione bombki Line i Dot są unikatowym połączeniem szkła i brokatu z  tkaniną flokową. Zwieńczone są metalowym kapslem w złotym kolorze. Pierwsza w połowie pokryta jest czarnym flokiem, w drugiej czystym, transparentnym szkłem. Całość zdobi dekoracja ze złotego brokatu i złotych półpereł. Druga w całości pokryta czarnym flokiem, udekorowana jest w cienkie, subtelne linie wykonane złotym brokatem. Motywem dekoracyjnym tu także są złote półperły. Prawdziwą perełką tej kolekcji jest jednak bombka Glamour w… lamparcie cętki. Ten zwierzęcy motyw to „must have” tego sezonu, a w całości pokryta brokatem w dwóch kolorach czarnym oraz złotym tworzy niesamowity efekt wizualny.

Bombki z kolekcji Azul i Glamour, w zależności od modelu, mają średnicę 10 cm i 8 cm. Wszystkie pakowane są w eleganckie, ozdobne pudełko.

URZĄDZAMY BEZ DRAMY

NOWY BEZPŁATNY WEBINAR WNĘTRZARSKI

Zapraszamy – live na YouTube już 11 października.
Zapisz się już dziś!!!  – To co, widzimy się?