10.08.2017
„Diament Meblarstwa 2018”
„Diament Meblarstwa 2018”
 
Zgłoszenia do kolejnej odsłony prestiżowego konkursu meblarskiego „Diament Meblarstwa 2018”, organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A, cały czas napływają.
Aby swziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie konkursu (http://www.diamentmeblarstwa.pl/2018/login/?next=/2018/formularz_zgloszeniowy/) i zgłosić planowaną liczbę produktów za pomocą formularza (dla każdego produktu oddzielnie) lub przesłać e-mail na adres: konkurs@meble.pl . W treści wiadomości powinna pojawić się liczba zgłaszanych produktów. Należy też uiścić opłatę zgłoszeniową.
 
Na wszystkie materiały organizatorzy czekają aż do 16 października br.
 
Wyboru zwycięzców dokona specjalnie powołane jury, w skład którego wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.
 
Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się 4 grudnia w Warszawie.
 
Na potrzeby konkursu wydany zostanie specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika BIZNES meble.pl https://www.facebook.com/BIZNESmeble/ i Diamentu Meblarstwa https://www.facebook.com/diamentmeblarstwa/.
 
Przydatne linki:
>>> www.diamentmeblarstwa.pl
>>> https://www.facebook.com/diamentmeblarstwa/
>>> http://www.biznes.meble.pl/aktualnosci,ostatni-tydzien-z-nizsza-oplata-w-konkursie-diament-meblarstwa-2018,16459.html
 
Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, zapraszam do kontaktu: Anna Szypulska, a.szypulska@meble.pl.
 
Informacje o Wydawnictwie meble.pl
Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. to wydawca, ukazującego się od listopada 2010, miesięcznika „BIZNES meble.pl” – wiodącego tytułu specjalistycznego kompleksowo podchodzącego do specyfiki i funkcjonowania branży meblarskiej ze wszystkimi jej aspektami: ekonomicznym, technologicznym i wzorniczym. Wydawnictwo jest organizatorem różnego rodzaju spotkań, konferencji i rankingów, m.in. jedynego na rynku rankingu producentów mebli oraz sklepów i salonów meblowych ZŁOTA 200, unikatowego przewodnika „Księga Trendów”, konkursów: „Diament Meblarstwa”, „Mebel dziecięcych marzeń” oraz „Spełnij dziecięce marzenia”.
Wydawnictwo meble.pl należy do Grupy meble.pl.
Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej