06.06.2016
8 EDYCJA NOCY Z DESIGN_EM

Poczuj siłę zmysłów podczas 8. Nocy z Designem.

Już 23 czerwca zapraszamy na  ósmą już edycję Nocy z Designem. Tegoroczne wydarzenie przebiega pod hasłem: „Siła zmysłów” i odwoływać się będzie do naszej percepcji designu poprzez 5 zmysłów właśnie. Miłośnicy pięknego wzornictwa zobaczą nowości rodzimych i zagranicznych producentów, nowinki prezentowane na targach Salone del Mobile w Mediolanie, będą przechadzać się po strefach tematycznych  odwołujących się do wzroku, smaku, węchu  i dotyku.

Poznamy   niezwykłe drewniane eksponaty z wystawy rzeźb użytkowych Dobroteki, wykonane na plenerach w 2014 i 2015 roku, historię kultowej marki Kler, stół 3+, g-table oraz system Pakiet zaprojektowane przez Oskara Ziętę, nagrodzone fotele Tulli Tomka Rygalika (Red Dot Design Award), premierę firmy Swarzędz Home – dynamiczne siedziska BAMP, kolekcję  Balance zaprojektowaną dla Mebli VOX i nagrodzoną prestiżowym wyróżnieniem TOP Design Award 2016 a także ścieżki ogrodowe  projektowane z myślą o niewidomych. Wrocławskie Humanitarium wprowadzi nas w świat iluzji m.in. dotyczących wzroku i zmysłu równowagi.

Nie zabraknie kolejnej edycji Marek Dolnośląskich, z premierowymi przedmiotami projektantów z regionu. Wrocławscy grafficiarze stworzą happening tematyczny na parkingu pod galerią.

Będą niespodzianki drażniące i uwodzące zmysły.

Event potrwa od godziny 19.00 do 24.00.

Zapraszamy!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA: http://www.noczdesignem.pl

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej