Vieri divani
Vieri Divani
kontakt
Poziom 2
kategorie
Salon; Sypialnia; Jadalnia; Dekoracje; przedpokój
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
Vieri divani
Vieri Divani
690 021 321
Poziom 2
salon; sypialnia; jadalnia; dekoracje; przedpokój
salon; sypialnia; jadalnia; dekoracje; przedpokój
sprawdź
sklep: Vieri Divani

Vieri Divani – meble nowoczesne

Jesteśmy polskim producentem ekskluzywnych mebli wypoczynkowych – narożników, sof, foteli, puf, mebli fornirowanych z przeznaczeniem do salonów i jadalni oraz mebli do sypialni. Nasza firma ma udokumentowaną, już ponad 100 letnią tradycję w produkcji mebli, za sprawą położenia naszego zakładu produkcyjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej – kolebce polskiego meblarstwa.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli pozwoliło nam wypracować swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny design. Naszym projektom nie brakuje modernistycznych wizji, często wzorujemy się na włoskiej stylistyce, czasem też odważnie nawiązujemy do estetyki mininych epok.
Drugim ze znaków rozpoznawczych firmy jest produkcja mebli na wymiar. Wszystkie z naszych mebli podlegają wszelkim modyfikacjom klienta, od rozmiaru, przez rodzaj obicia, do kolorystyki wybarwień drewna, czy szkła. To pozwala stać się naszemu klientowi niejako projektantem własnego mieszkania.
Stawiamy na najwyższą jakość i ekskluzywność wykonania, dlatego też wszystkie nasze meble produkowane są ręcznie przez wykwalifikowanych rękodzielników. Tylko tak można zachować najwyższą jakość i sprawić by marka Vieri Divani nieustannie kojarzona była z niepowtarzalną solidnością i trwałością mebli.

Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie uzyskają Państwo fachową pomoc w doborze odpowiedniej kolekcji, otrzymają niezbędne rady dotyczące materiałów i obić tapicerskich oraz zamówią swoje niepowtarzalne meble.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej