Kolporter
Kolporter
kontakt
Poziom 0
kategorie
Usługi
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
Kolporter
Kolporter
71/ 359 26 06
Poziom 0
Usługi
sprawdź
sklep: Kolporter

Historia firmy Kolporter Sieci Handlowe jest ściśle powiązana z Kolporterem SA ? największym prywatnym dystrybutorem prasy w Polsce. Od 18 lat Kolporter SA buduje sieć sprzedaży opierając się na dwóch kanałach dystrybucji. Pierwszym z nich jest sieć punktów sprzedaży, w skład której wchodzą kioski, sklepy, hipermarkety i stacje benzynowe, należące do partnerów handlowych Kolportera. Drugim kanałem dystrybucji jest sieć własnych punktów sprzedaży. Początkowo były nimi kioski wolnostojące oferujące sprzedaż ?z okienka?. W 1999 roku firma zmieniła strategię tworzenia sieci własnej. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów podjęto decyzję o budowie sieci sprzedaży salonów prasowych. 1 stycznia 2001 roku rozpoczęła swoją działalność firma Kolporter Saloniki Prasowe sp. z o.o. Spółka powstała w celu administrowania i dynamicznego rozwijania sieci saloników prasowych. W związku z ekspansją w nowych segmentach rynku i tworzeniem nowych marek: ?Salon Multimedialny? i ?Meta Market Spożywczy? – Kolporter Saloniki Prasowe, z dniem 14 października 2004 roku, zmienił nazwę na Kolporter Sieci Handlowe sp. z o.o.

W chwili obecnej sieć nasza liczy ponad 1000 saloników i minisaloników prasowych, 11 Marketów Spożywczych “Meta” i 13 Salonów Multimedialnych. Dynamiczny rozwój firma zawdzięcza optymalnej koncepcji funkcjonowania punktu handlowego. Przejrzysty i czytelny układ pomiędzy partnerami sprawia, że stale wzrasta liczba chętnych do prowadzenia takiego punktu.

Sieć saloników prasowych rozwija się bardzo dynamicznie. Naszym celem jest posiadanie największej polskiej sieci handlowej w kategorii saloników prasowych.

W dniach 9-20 stycznia 2016 salonik Kolportera będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej