Senator meble
Senator
kontakt
Poziom 0
kategorie
Meble na wymiar, garderoba
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
Senator meble
Senator
71/ 78 10 326
Poziom 0
meble na wymiar, garderoba
meble na wymiar, garderoba
sprawdź
sklep: Senator

SENATOR S.A. zajmuje się wyposażeniem wnętrz w najnowsze systemy drzwi przesuwnych i jest w tej dziedzinie prawdziwym liderem. Firma działa prężnie na rynku już od 1997 roku, a doświadczenia właścicieli sięgają czasów pojawienia się w Polsce pierwszych systemów zabudowy z drzwiami przesuwnymi. Stały wzrost obrotów, zwiększający się eksport oraz nowe kontakty międzynarodowe zapewniają firmie utrzymanie silnej i stabilnej pozycji zarówno na rynku krajowy, jak i zagranicznym.

SENATOR proponuje wszystkim klientom nowoczesne rozwiązania, które poparte są znajomością rynku, profesjonalnym projektowaniem, doświadczeniem oraz zaangażowaniem. Jakość zaś, stosowanych do produkcji materiałów, połączona ze współczesnymi trendami wzorniczymi powoduje, iż proponowane zabudowy są nie tylko trwałe i estetyczne, ale także proste w swojej formie, lekkie i eleganckie.

SENATOR działa zgodnie z mottem “Dla nas Ty jesteś najważniejszy”. Pomaga stworzyć przyjazne, inspirujące i nowoczesne wnętrze, służąc przy tym pomocą i radą. Firma zapewnia także montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej