blest-najlepsze-wykladziny
BLEST
kontakt
Poziom 2
kategorie
Sklepy, Salon, Sypialnia
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
blest-najlepsze-wykladziny
BLEST
+48 570 319 281
Poziom 2
Sklepy, Salon, Sypialnia...
sprawdź
sklep: BLEST

BLEST ™ działa na rynku mebli tapicerskich już od 1999 roku. Pierwszy sklep otwarto w Kijowie w 2003 roku. Pierwotnie firma nosiła nazwę „Miękki element”, a następnie „Lamis”. Dziś firma nosi dźwięczną i pełną sensu nazwę „BLEST”. Słowo „BLEST” oznacza dobre zamiary, rozkosz, błogosławieństwo i niesie w sobie pełnię sensu i znaczenia tego pojęcia.

Proponujemy naszym Klientom najnowsze rozwiązania mebli domowych i biurowych, które zadowolą swoją jakością, wzornictwem i komfortem najbardziej wymagających użytkowników.

Kanapy, wykonane w stylu modern, są idealne dla użytkowników ceniących sobie komfort i niestandardowe rozwiązania w organizacji przestrzeni wypoczynkowej. Przemyślana ergonomika i różnorodność odmian mebli tapicerskich pozwalają na racjonalne wykorzystanie przestrzeni i określają charakter całego pomieszczenia.

Firma dba o swoich Klientów, o jakość proponowanej produkcji, więc kontroluje zarówno wszystkie materiały, z których produkowane są kanapy jak i prowadzi kontrolę na każdym etapie produkcji. Do produkcji wykorzystywane są zaawansowane urządzenie, obsługiwane przez ekspertów. Zakłady produkcyjne są w miejscowości Czerkasy.

“Blest” posiada sieć własnych sklepów i sieć dealerską na całej Ukrainie, Mołdawii i Kazachstanie.

Nadaj nowy wygląd domu z Blest™. Nie ma znaczenia co zmienisz – sofę, krzesła fotele lub pufy – z Blest™ Twój dom na pewno będzie grać w nowych kolorach. Do tego doda się ciepło i komfort, ponieważ meble Blest™ zapewniają wysoką jakość. Są niezawodne i bezpieczne.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej