pebek design
Pebek Design
kontakt
Poziom 0
kategorie
Dom, ogród, mała architektura
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
pebek design
Pebek Design
+48 605 450 605
Poziom 0
dom, ogród, mała architektura
dom, ogród, mała architektura
sprawdź
sklep: Pebek Design

Pebek DESIGN został stworzy przez spółkę PEBEK. To zespół kreatywnych fachowców patrzących nowatorsko na projektowanie nawierzchni. Wierzymy, że tworzenie przestrzeni, w której nawierzchnia ma kluczowe znaczenie, jest dziełem sztuki, z której codziennie korzystamy i wokół której żyjemy.

Uważamy, że należy kreować przestrzeń, która swym pięknem odpręża, jest funkcjonalna a zarazem powoduje, że jej użytkownicy czują się bezpiecznie. Naszym celem jest zaspokojenie gustów Klienta oraz tworzenie rozwiązań, które przetrwają dekady.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie sukcesu w dziedzinie projektowania nawierzchni jest sięganie po coraz to nowsze formy i kształty. Staramy się, aby Pebek DESIGN nie bazował jedynie na znanych i popularnych kształtach kostek czy płyt. Tworzymy nowe formaty, projektujemy powierzchnie nowatorsko i niepowtarzalnie.

Nasze projektowanie skupia się na przemyślanym doborze barw i materiałów tak, aby w jak najlepszy sposób połączyć projektowany obszar z krajobrazem, a nawierzchnia była integralną częścią całości założenia. Każdy projekt opracowywany jest ze starannym uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów. Uważamy, że każde nasze rozwiązanie projektowe oprócz aspektów merytorycznych musi również posiąść duszę.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej