New floor
New Floor
kontakt
Poziom 1
kategorie
Drzwi, okna, rolety; Podłogi; Schody
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
New floor
New Floor
505458908
Poziom 1
drzwi, okna, rolety; podłogi; schody
drzwi, okna, rolety; podłogi; schody
sprawdź
sklep: New Floor

Jesteśmy firmą z ponad kikuletnim doświadczeniem w branży. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Nasza oferta jest dedykowana wszystkim, którzy szukają indywidualnych rozwiązań i oczekują fachowego doradztwa oraz profesjonalnej usługi.

Nasze produkty są funkcjonalne i nowoczesne. Staramy się bowiem stale je udoskonalać korzystając z najnowszych rozwiązań, które pojawiają się na rynku polskim i europejskim. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi firmami.

Oferta:

Podłogi
Oferujemy podłogi  sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych. Przygotowaliśmy w naszej ofercie parkiety i deski lite, parkiety i deski warstwowe, podłogi winylowe oraz panele tak aby byli Państwo jak najbardziej zadowoleni ze swojej podłogi.  Wszystkie podłogi idealnie komponować się będą na większych przestrzeniach, w dużych salonach i wystawnych powierzchniach lub w małych klasycznych wnętrzach.

Drzwi
Posiadamy w swojej ofercie wysokojakościowe produkty renomowanych oraz uznanych producentów. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór oraz bogate wzornictwo w klasycznym bądź nowoczesnym stylu spełnią Państwa oczekiwania, a wybrane drzwi podkreślą charakter obiektu, zapewnią bezpieczeństwo oraz ograniczą straty ciepła.
Przy wyborze odpowiednich drzwi warto pamiętać o trzech zasadach. Drzwi powinny być: trwałe, estetyczne i funkcjonalne – wtedy będą służyć Państwu przez długie lata. W celu zapoznania się ze szczegółowa ofertą drzwi zapraszamy do salonu sprzedaży, który znajduję się w Galeria Wnętrz DOMAR przy ulicy Braniborskiej 14.

Tarasy
Wspaniałe rozwiązanie dla każdego ogrodu, bez względu na aranżację, na jaką się Państwo zdecydują. Drewniane tarasy doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne rozwiązania, jak i tradycyjnie zaprojektowane ogrody. Taka konstrukcja nie tylko wtapia się w przydomową zieleń, ale również tworzy kawałek dodatkowej przestrzeni, z której może korzystać cala rodzina.
Wybór tarasu drewnianego to również stworzenie pewnej całości z otaczającą przyrodą. Poza tym drewno ma wiele zalet i właściwości, które sprawiają, że tarasy drewniane są coraz częściej wybieraną opcją do ogrodów.

Jeśli zatem chcą Państwo stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim ogrodzie, a także wyodrębnić przestrzeń relaksu dla całej rodziny, zapraszamy do firmy New Floor i do zapoznania się z wieloma naszymi rozwiązaniami w tym zakresie.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej