Max Fliz Wrocław
Max Fliz
kontakt
Poziom 0
kategorie
Podłogi; Oświetlenie; Łazienka, wellness
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
Max Fliz Wrocław
Max Fliz
+48 71 722 37 32
Poziom 0
Podłogi , Oświetlenie , ...
sprawdź
sklep: Max Fliz

Naszym celem, jest pomóc w realizacji marzeń swoich Klientów. To u nas powstają koncepcje i idee, którymi w asyście naszych Doradców chcemy się dzielić. Wobec każdej odwiedzającej nas osoby, mamy oczywisty obowiązek poświęcić czas, podzielić się doświadczeniem i zmaksymalizować szanse na wykreowanie codzienności, w której chcemy żyć – wygodnie i z klasą. Wnętrza to nasza pasja. W Max-Fliz kreujecie Państwo swoją przyszłość.

Na dziale Łazienki, oprócz płytek, dysponujemy ceramiką, armaturą, meblami i akcesoriami łazienkowymi oraz Wellness&Spa.
Każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od upodobań oraz aktualnych potrzeb (rodzaju pomieszczenia) oraz budżetu. Zarówno wielbiciele minimalistycznych wnętrz znajdą coś w naszej ofercie dla siebie, jak i Ci, którzy cenią tradycję. Każde wnętrze jest u nas osiągalne. Kompleksowa obsługa i doradztwo w zakresie wyposażenia wnętrz oraz możliwość wizyty u Klienta w celu analizy, wstępnego określenia kierunku poszukiwań oraz pomiaru wnętrz. Max-Fliz kilka lat z rzędu zajmuje I miejsce w kategorii ŁAZIENKA ROKU.
SPRAWDŹ !!!
 

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej