anegre-studio-mebli
Anegre
kontakt
Poziom 1
kategorie
Kuchnia, sprzęt AGD; Salon; Sypialnia; Meble na wymiar, garderoba
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
anegre-studio-mebli
Anegre
665 151 030 66
Poziom 1
Kuchnia, sprzęt AGD , ...
sprawdź
sklep: Anegre

Firma ANEGRE została założona w 2005 roku przez grupę młodych ludzi, których łączy wspólna pasja tworzenia wyjątkowych mebli.

Wykorzystując swoje doświadczenie z dziedziny ich produkcji, pragnąc realizować swoje koncepcje oraz chcąc wciąż się rozwijać, skierowaliśmy swoje produkty do wymagającego klienta, potrafiącego docenić najwyższą jakość oraz nietuzinkowy styl i oryginalny design.

Dzięki temu udało się nam wypracować pozycję lidera na lokalnym rynku oraz rozpocząć ekspansję w regionie. Dynamiczny rozwój firmy pozwala na ciągłe wdrażanie nowych technologii oraz stosowanie wszystkich nowinek ze świata mebli, dzięki czemu klienci ANEGRE są wciąż na bieżąco z najnowszymi trendami i zawsze mogą być pewni najwyższej jakości kupowanych produktów.

 

Doradcy z firmy ANEGRE gwarantują każdemu klientowi indywidualny sposób traktowania oraz poświęcają mu należytą uwagę od momentu wyboru odpowiedniego materiału, projektu, poprzez proces jego adaptacji do indywidualnych potrzeb, produkcję i w końcu sam montaż, klienci mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony oraz w pełni fachowe doradztwo.

Dla nich najważniejsze jest zadowolenie i uznanie osób które im zaufały, możliwość realizacji ciekawych i niepowtarzalnych pomysłów, a przede wszystkim to, że klienci przez długie lata mogą czerpać radość z posiadania wyjątkowych mebli.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gdyż meble ANEGRE to meble zrodzone z pasji!

 

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej