sklep: NAJLEPSZEROBOTY.PL.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z robotami odkurzającymi NEATO Robotics. W naszym sklepie znajdziecie też Państwo roboty sprzątające iRobota, Hobota, Mamibot itd. Wszystkie roboty można samemu porównać, sprawdzić i zobaczyć jak działają w praktyce.  

Postaramy się też przekonać Państwa, że dobrej jakości robot sprzątający to nie gadżet, a przydatne urządzenie, które  sprawi, że w domu będzie czyściej i to bez konieczności ręcznego odkurzania. 

Nasza oferta przedstawia bardzo wydajne roboty odkurzające, roboty hybrydowe oraz roboty do mycia podłóg.  Ponadto, nowością są specjalistyczne roboty do okien, które precyzyjnie i samodzielnie czyszczą szyby. Nawet bez zewnętrznego zasilania stanowią gwarancję solidnej konstrukcji o dobrej przyczepności do powierzchni okien czy witryn. Roboty sprzątające są wydajne i wielofunkcyjne – odkurzają i przecierają na mokro podłogi, likwidując wszystkie zabrudzenia, a nawet sierść zwierząt z dywanów.
 
Roboty sprzątające wysyłane są w zestawie ze szczotkami i ssawkami, pilotem obsługującym, filtrami, ściereczkami oraz płynem do mycia. Urządzenia można zaprogramować na kilka sposobów, wybierając systematyczne tryby jazdy, a dzięki wbudowanym czujnikom krawędziowym roboty odkurzające nie spadną ze schodów, ani nie będą obijać się o meble. 

Współpracujemy tylko z polskimi importerami. Kupując w naszym sklepie mają Państwo pewność, że dostaną robota nowego, z polską gwarancją, polską instrukcją obsługi i w pełni wyposażonego. 

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej