kalmar
Kalmar
kontakt
Poziom 1
kategorie
Kominki, grzejniki
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
kalmar
Kalmar
71/ 359 26 21
Poziom 1
kominki, grzejniki
kominki, grzejniki
sprawdź
sklep: Kalmar

CIEPŁO NA MIARĘ

Wrocławski sklep jest jednym z wielu salonów firmy Kalmar i pierwszym tego typu sklepem we Wrocławiu. Firma Kalmar zapewnia klientom niespotykany nigdzie indziej wybór grzejników. W jednym sklepie będzie można wybrać grzejniki spośród kilkuset modeli, w tym kilkudziesięciu dostępnych jedynie w sieci Kalmar. Kalmar we Wrocławiu to również specjalistyczny salon techniki grzewczej Viessmann zapewniający profesjonalny dobór systemu ogrzewania w tym kotłów centralnego ogrzewania i kolektorów słonecznych. Firma Kalmar kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, architektów i projektantów wnętrz. Grzejniki intrygują, zaskakują, mogą tworzyć klimat wnętrza, dlatego Kalmar oferuje zarówno proste i nowoczesne wzornictwo, grzejniki wykonane ze stali kwasoodpornej jak i te z elementami drewna, starej miedzi czy stylizowane na tradycyjne.

Firma Kalmar zapewnia nieograniczone możliwości w doborze grzejników zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki jak i wykończenia. Specjaliści firmy doradzają klientom jak w sposób najbardziej ekonomiczny ogrzać dom. W trakcie obsługi proponują dobór kotła, kolektorów słonecznych, grzejników i innych elementów instalacji biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania klienta. W ten sposób firma Kalmar realizuje swoje motto “Ciepło na miarę”.

Asortyment: grzejniki dekoracyjne, łazienkowe i pokojowe w największym wyborze w Polsce; kotły c.o., kolektory słoneczne, systemy elektrycznego ogrzewania podłogowego i antyoblodzeniowego, instalacje c.o. i wody użytkowej, odkurzacz centralny, stacje uzdatniania wody.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej