CDP drzwi przesuwne Wrocław
CDP - MEBLE NA WYMIAR
kontakt
Poziom 0
kategorie
Kuchnia, sprzęt AGD; Meble na wymiar, garderoba
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
CDP drzwi przesuwne Wrocław
CDP - MEBLE NA WYMIAR
71/ 389 46 79
Poziom 0
kuchnia, sprzęt agd; meble na wymiar, garderoba
kuchnia, sprzęt agd; meble na wymiar, garderoba
sprawdź
sklep: CDP - MEBLE NA WYMIAR

Centrum Drzwi Przesuwne Wrocław jest dynamicznie rozwijającą się firma na rynku dolnośląskim. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i montażem mebli wszelkiego rodzaju. Wykonujemy szafy z frontami suwanymi w systemie Astin i Bonari jak również inne meble na wymiar:

  • garderoby
  • komody,szafki na buty
  • biurka
  • meble kuchenne.

Zagospodarujemy każde nietypowe wnętrze, nawet na poddaszu. Wąskie przestrzenie i nienormatywne wysokości nie stanowią dla nas problemu.Potrafimy zrealizować tradycyjne i nowoczesne koncepcje wystroju wnętrza.Formy i kolory naszych mebli dostosowane są do najnowszych trendów w światowym wzornictwie.

CDP Meble na wymiar, to specjaliści od ergonomii wyposażenia wnętrz. Naszą markę tworzymy od 1992 roku. W tym czasie wykonaliśmy ponad 200 tysięcy realizacji na terenie całego kraju i Europy. Nasz zespół tworzy 120 doświadczonych profesjonalistów, którzy pracują nad projektem od kontaktu z Klientem po ostatnie etapy wykończenia. Prowadzimy nasze realizacje w oparciu o nowoczesne osiągnięcia nauki z zakresu technologii i funkcjonalności pomieszczeń. Nasze usługi opieramy o spersonalizowane oferty oraz niezawodny serwis.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej