Domar Development
Domar Development
kontakt
Poziom 2
kategorie
Biura architektoniczne; Usługi
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
Domar Development
Domar Development
+48 697 661 268
Poziom 2
Biura architektoniczne , ...
sprawdź
sklep: Domar Development

DOMAR DEVELOPMENT SERWIS SP. Z O.O.to jedna ze spółek grupy kapitałowej Domar S.A. – właściciela wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar. Działalność deweloperska firmy  była od zawsze celem, do którego aspirowaliśmy. Jest także kontynuacją Naszej pasji i zamiłowania do designu oraz wynika z chęci zaoferowania Państwu kompleksowych rozwiązań w zakresie budownictwa, projektu wnętrza oraz jego wyposażenia.

W naszej działalności kierujemy się następującymi zasadami:

Klienci mogą liczyć na naszą fachową obsługę oraz pomoc na każdym etapie transakcji, także po zakupie domu czy mieszkania.Projektujemy świadomie, z myślą o komfortowej przestrzeni do wygodnego życia.Jesteśmy rzetelni. Rozpoczynamy inwestycję mając komplet niezbędnych dokumentów i pewność jej pełnego finansowania. Staranie dobieramy wykonawców,  utrzymując jakość realizowanych inwestycji oraz deklarowanych termin realizacji każdej z nich.Lokalizacja naszych inwestycji nigdy nie pozostaje przypadkowa – dobieramy miejsca, w których nasi klienci odnajdą swoje miejsce na ziemi.

ZARYS HISTORYCZNY DEVELOPERA – DOMAR DEVELOPMENT:

Naszą działalność deweloperską rozpoczęliśmy w 2007 roku. Z sukcesem zakończyliśmy 5 inwestycji deweloperskich, w których mieszkają nasi zadowoleni klienci:

Osiedle Komorowice I

Kompleks 30 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach użytkowych od 136 do 152 m2 z ogródkami oraz garażami na działkach od 260 do 600 m2 zlokalizowanych w pobliżu Wrocławia.

Inwestycja Budziszyńska

Zlokalizowany na wrocławskim Nowym Dworze 5-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Liczy on 66 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań dwu  oraz trzy pokojowych o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych.

Osiedle Komorowice II

Komorowice II to 18 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach od 132 do 143 m2 na działkach od 235 do 500 m2 z ogródkami i garażami.

Inwestycja Brylantowa

Kameralna willa miejska położona na wrocławskim Ołtaszynie. Inwestycja liczy 12 komfortowych – dwu, trzy i czteropokojowych mieszkań o powierzchni od 37 do 106 metrów kwadratowych.

Inwestycja Willa Miejska Krzycka

Starannie zaprojektowany kompleks 5 domów posadowionych w samym sercu przepięknej dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Na terenie inwestycji znajduje się 30 apartamentów.

Obecnie realizowaną przez nas inwestycją jest Komorowice III.

Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją za pośrednictwem wirtualnego spaceru na stroniehttp://komorowice3.pl/wirtualny-spacer/ lub z wykorzystaniem technologii 360° Tour (pionierskim rozwiązaniu na polskim rynku deweloperskim):

  • dla komputerów: https://www.youtube.com/watch?v=_jUr6dtnepg przez przeglądarki z zainstalowaną wtyczką do obsługi YT 360 Tour (np. Chrome).
  • dla urządzeń mobilnych: kanał DOMAR DEVELOPMENT w aplikacji YouTube, film 3D Model 360 Tour. Po włączeniu filmu, najlepiej stanąć na wolnej przestrzeni, poruszaj telefon w dowolnej płaszczyźnie i odkrywaj zakamarki osiedla Komorowice III.

*w razie komplikacji, należy uruchomić aplikację YouTube i obejrzeć materiał na kanale “DOMAR DEVELOPMENT”.

Proszę zwrócić uwagę, aby sygnał Internetu był wystarczająco silny (przy telefonach najlepiej sprawdzi się LTE) – wtedy film będzie wyświetlał się w pożądanej jakości.

Chociaż 360° Tour to świetna zabawa, największe emocje przeżyjecie Państwo po odwiedzeniu naszego działu sprzedaży gdzie obejrzycie nasze inwestycj z użyciem okularów 3D!

Zapraszamy.

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej