a-a-mebel-ochmann
A&A Mebel Ochmann
kontakt
Poziom 2
kategorie
Salon; Sypialnia; Jadalnia
zobacz na mapie dodaj do trasy zakupówusuń z trasy zakupów dodaj do schowkausuń ze schowka
a-a-mebel-ochmann
A&A Mebel Ochmann
71/ 781 03 58
Poziom 2
salon; sypialnia; jadalnia
salon; sypialnia; jadalnia
sprawdź
sklep: A&A Mebel Ochmann

A&A Mebel Ochmann jest częścią grupy Dobrodzień:
 

Firma Ochmann kontynuuje rodzinne tradycje meblarskie, powstała przez połączenie dwóch rodzinnych tradycji w dziedzinie stolarstwa: zakładu stolarskiego Brysch w Dobrodzieniu i Ochmann w Ciasnej.

Wytwarzanie mebli w naszym zakładzie oparte jest na wieloletnich doświadczeniach naszych przodków, które pragniemy pogłębiać, aby zadowolić naszych klientów ciekawym wzornictwem i wysoką jakością naszych mebli.

Wizytówką naszej firmy jest fachowa i profesjonalna obsługa, a nasi pracownicy to prawdziwi fachowcy, znawcy stolarskiego rzemiosła.


Od początku działalności w procesie tworzenia nowych mebli zwracamy szczególną uwagę na takie zagadnienia jak: technologia produkcji, ergonomia i estetyka naszych mebli.
Produkujemy meblościanki, meble sypialniane, kuchnie, szafy zabudowane, salony, jadalnie, garderoby oraz meble uzupełniające (ławy, stoliki itp.). Specjalizujemy się w produkcji mebli z płyt laminowanych, MDF oraz lakierowanych, a także z drewna litego z udziałem elementów wykończonych naturalną okleiną.


Stała współpraca z dostawcami najlepszych materiałów i technologii zapewnia wysoki poziom jakości produkowanych mebli. Meble te wykańczane są lakierami i barwnikami w kolorach zainteresowań klientów krajowych, a także zagranicznych. Nasze meble posiadają wysokiej klasy wzornictwo i wykonanie, a zastosowane materiały ekologiczne są o najwyższych parametrach jakościowych. Solidne i gustowne okucia oraz szkło, oświetlenie i inne akcesoria są gwarancją trwałości i funkcjonalności,
a cenowo nasze meble dostępne są dla Każdego Klienta.


Oferujemy kompleksową obsługę, w której skład wchodzi:
- pomiar i projekt
- transport na terenie i poza granicami kraju
- wniesienie i montaż
- serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

promocje

wybrane produkty

Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej