GALERIA WNĘTRZ DOMAR - MÓJ DOM TO JA!

Stworzyliśmy unikatowe miejsce na mapie nie tylko Wrocławia, ale i całej Polski – jedną z największych galerii wyposażenia wnętrz, skupioną wokół przedmiotów, które pozwolą Ci wyrazić siebie poprzez to jak mieszkasz.
 
Na 18 000 m2 swoje stoiska ma ponad 100 Najemców, którzy dbają o to by trafiły do Ciebie najlepsze i starannie dobrane produkty służące remontowaniu, wyposażaniu i upiększaniu domów i mieszkań.
 
Bo przecież Twój dom czy mieszkanie to Twoja wizytówka i najważniejsze miejsce, odzwierciedlające Twoje potrzeby, gusty i marzenia.

100
SKLEPÓW W GALERII WNĘTRZ DOMAR
18 000
POWIERZCHNI HANDLOWEJ
18 000
Powierzchni handlowej sklepów

Dlatego znajdziesz u nas zarówno meble i wyposażenie wnętrz rzemieślników skupionych wokół Dobrodzienia, jak i kultowe marki takie jak Kler, Swarzędz Home, Meble Vox, Vieri Divani, Fameg, Jafra, Jysk a także ciekawych projektantów skupionych np. wokół marki Happy Barok czy Retrofrajda.
Oferujemy najbogatszą ofertę produktów wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet inteligentne domy. Dzięki różnorodności produktów, stylów i rozwiązań, również cenowych, możesz znaleźć coś dla siebie.
A jeśli wahasz się, co wybrać, jak zestawić poszczególne elementy, zastanawiasz się, czy zmiana, którą chcesz wprowadzić, będzie korzystna dla Twojego wnętrza, skorzystaj z bezpłatnych porad naszej projektantki wnętrz, która pomoże  w doborze, rozwieje  wątpliwości i ułatwi podjęcie decyzji.

zobacz lokalizacje i dane kontaktowe

wirtualny spacer

zapraszamy na wirtualny spacer po galerii wnętrz domar
Ta strona używa plików cookies w celu zbierania informacji statystycznych oraz personalizacji ustawień serwisu. Więcej