Aktualności

10/07/2018

Rozmowa Maestro Alessandro Mendini

Rozmowa Maestro Alessandro Mendini z Dorotą Koziarą, Dyrektor Artystyczną 10 jubileuszowej Nocy z Designem – Galerii Wnętrz Domar.

10 lipca o godzinie 18:00, przed teatrem @Capitol we Wrocławiu została uroczyście odsłonięta rzeźba „Arlecchino”, którą specjalnie dla wrocławian zaprojektował sam Maestro Alessandro Mendini! <3

Jeśli jesteście ciekawi, co o rzeźbie mówi jej autor, obejrzyjcie rozmowę z Mistrzem, nagraną specjalnie dla odwiedzających 10. Noc z Designem. <3 Rozmowę przeprowadziła Dyrektor Artystyczna wydarzenia – @Dorota Koziara, która współpracuje z @Atelier Mendini od lat.

Przypominamy, że Alessandro Mendini miał być Gościem Specjalnym tegorocznej edycji wydarzenia – niestety ważne powody osobiste zatrzymały Maestro w rodzinnych Włoszech. Aby jednak pokazać jak ważna była to dla Niego okoliczność, udzielił tego wyjątkowego wywiadu, w którym mówi m.in. o sztuce, Wrocławiu, Nocy z Designem i właśnie rzeźbie „Arlecchino”!

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid