Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, że w dniach 20 – 22 kwietnia Galeria Wnętrz Domar będzie nieczynna. Biedronka i Rossmann pracują według swoich godzin otwarcia.

Aktualności

08/06/2018

9. Noc z Design_em 2017

22 czerwca, we Wrocławiu, odbyła się 9. Edycja Nocy z Design_em, w trakcie której mogliśmy przekonać się, jak wzornictwo wpływa na naszą codzienność.

Odbywająca się pod hasłem #ZWOLNIJ impreza zachęcała do zatrzymania się i spojrzenia na życie z uważnej perspektywy, a prezentowane ekspozycje, produkty i rozwiązania pokazały nam, że dobre wzornictwo może poprawić jakość i radość życia.

Co roku Noc z Designem przybliża Wrocławianom współczesne idee, prezentuje nowości, wzornicze ciekawostki, prace uznanych projektantów wnętrz, ekspozycje i animacje związane tematycznie z ideą przewodnią wydarzenia. Bezpośrednią inspiracją tegorocznej edycji był cytat z filmu Wanga pt.: DYM: “Zwolnij. Jeżeli dasz sobie chociaż trochę czasu, zauważysz więcej”.

Centrum Ustawień Prywatności

Analityka

Wykorzystujemy cookies do śledzenia statystyk strony, takich jak liczba osób odwiedzających, rodzaj systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej wykorzystywanej do przeglądania strony, czas spędzony na stronie, odwiedzone podstrony etc. Korzystamy w tym zakresie z Google Analytics, co wiąże się z wykorzystaniem plików cookies firmy Google LLC.

_ga,_gid
_ga,_gid