Galeria Wnętrz DOMAR z siedzibą we Wrocławiu pozwala Państwu na wybór wyjątkowych i nastrojowych rozwiązań do wszystkich wnętrz. Odpowiednie oświetlenie pozwala w interesujący sposób zaaranżować wyjątkową atmosferę miejsca, ale też jest koniecznym elementem, zapewniającym bezpieczeństwo w pomieszczeniach. Dzięki właściwemu oświetleniu zwiększa się poziom komfortu podczas użytkowania, gdyż umożliwia doskonałą widoczność elementów i punktów newralgicznych tj.: schody, śliska podłoga. Praktycznie rozwiązana kwestia oświetlenia wiąże się z oszczędnością energii i pełną instalacją w całym domu. Odpowiednio rozmieszczone punkty świetlne powinny również odpowiadać unormowanym parametrom natężenia światła. O sile oświetlenia decyduje luminancja obiektu, względem luminancji tła, co skutkuje konkretnym efektem świetlnym. Dzięki właściwej manipulacji można uzyskać oświetlenie o charakterze teatralnym, dramatycznym, a nawet ledwo zauważalnym. Ostateczny rezultat wizualny zależy w dużej mierze od tego jakie oświetlenie Państwo wybiorą (ledowe, jarzeniowe, klasyczne) oraz w jakich kolorach i z czego są zrobione obiekty, a także tło za nim.

Sklepy oferujące oświetlenie:

Kryształowe żyrandole, kinkiety czy też lampy stojące Crystal Light, są doskonałą reprezentacją unikalnego piękna oraz dążenia do osiągnięcia perfekcji we wszystkich elementach każdego z produktów. Tworząc kolejne propozycje współpracujemy z kreatywnymi projektantami, zapewniającymi oryginalność formy przy zachowaniu nadzwyczajnej elegancji danej propozycji. Korzystamy również z doświadczenia najbardziej doświadczonych rzemieślników i wykorzystujemy najlepszy kryształ i mosiądz pochodzący od sprawdzonych partnerów. Daje nam to pewność maksymalnego zadowolenia naszych Klientów z dokonanego zakupu.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 0
tel. 71/ 781 03 11
fax.
e-mail. salon@crystal-light.pl
www. www.crystal-light.pl

Damnet oferuje Klientom szeroki wachlarz mebli akrylowych, bogaty asortyment stołków barowych, hokerów i krzeseł oraz artykułów dekoracyjnych i oświetlenia. Cechą charakterystyczną oferty firmy jest ciekawe wzornictwo o prostej i czystej linii połączone z funkcjonalnością.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71/ 359 26 23
fax.
e-mail. salon@damnet.pl
www. www.damnet.pl

Przedsiębiorstwo Ekoform działa w branży oświetleniowej od 1997 roku, oferując profesjonalnie wykonane produkty. Firma proponuje szeroki wybór opraw oświetleniowych oraz różnych źródeł światła. Marka Ekoform współpracuje z największymi, uznanymi na rynku światowym producentami, dzięki czemu proponuje szeroki asortyment produktów opartych o nowoczesne rozwiązania technologiczne. Produkty udostępniane przez Ekoform to wysokiej jakości lampy w wielu interesujących modelach, zarówno do wnętrz eleganckich, jak i pomieszczeń urządzonych nowomodnie, w myśl zasad współczesnego minimalizmu.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel.
fax.
e-mail. ekoform@ekoform.pl
www. www.ekoform.pl

Zapraszamy do naszej wyjątkowej galerii – galerii światła. Spotkacie  tu Państwo między innymi owoce pracy projektantów z Włoch, czy Hiszpanii, którzy dokładają wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw zróżnicowanym i wysublimowanym gustom naszych Klientów, nieustannie dążąc przy tym do osiągnięcia estetycznej doskonałości. Światło emanujące z żarówki ubranej w złoto bądź kryształ, wprowadzi do Państwa wnętrza wyjątkowy klimat, którego nie sposób porównać z czymkolwiek innym. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych licznych propozycji znajdziecie Państwo coś dla siebie.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 0
tel. 71/ 781 03 60
fax.
e-mail. domar@fortis.wroc.pl
www.

Salon meblowy Interno Italiano stworzony został dla wszystkich miłośników włoskiego designu. Włochy to kraj, w którym wielokrotnie swój początek mają najważniejsze trendy wzornictwa. Estetyka projektowania wyznawana przez designerów z Włoch, ma w sobie swoistą nieuchwytną magię, która potrafi urzec i zauroczyć bez pamięci. Przekona się o tym każdy, kto odwiedzi salon meblowy Interno Italiano. Odnaleźć tu można produkty najbardziej znanych włoskich marek, takich jak choćby Alf, Polo, Giorgio Casa, Bruno Piombini i wielu innych.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 78 10 361
fax.
e-mail.
www. www.internoitaliano.pl

Firma Kler za główny obszar swojej działalności obrała tworzenie ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, które już ponad 20 lat obecne są w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Fotele, krzesła, sofy czy oświetlenie tego producenta cechuje się nadzwyczajną, charakterystyczną elegancją wzornictwa oraz niepowtarzalnym pięknem każdego, nawet najmniejszego detalu. Meble do jadalni, sypialni, biura czy też meble pokojowe to propozycje o klasycznym pięknie, ale także rozwiązania nowoczesne, nadające pomieszczeniom unikalny charakter oraz klimat.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 781 03 47
fax.
e-mail. kler.wroclawdomar@kler.eu
www. www.kler.pl

Livingroom jest polską marką stworzoną przez producenta mebli tapicerowanych DFM z Dobrego Miasta i Olsztyna.  W ofercie posiada ponad 300 modeli sof, kanap i foteli oraz 1500 rodzajów tkanin obiciowych i skór, w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Stwarza to niespotykane możliwości komponowania zestawów według własnego uznania i gustu.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 517 104 351
fax.
e-mail. wroclaw@homegallery.com.pl
www. www.homegallery.com.pl

Meble drewniane firmy Ludwik Styl wyróżniają się niezwykłą elegancją, jaka cechować może tylko przedmioty wykonane z prawdziwego, litego drewna bukowego bądź dębowego, z dodatkami wykonanymi ze skóry naturalnej. W każdym wykonanym przez Ludwik Styl elemencie widoczna jest niezwykła pasja tworzenia i najwyższy perfekcjonizm ręcznego wykonania. Oferta firmy obejmuje meble pokojowe, do sypialni czy też gabinetowe. Obok form klasycznych znajdują swoje miejsce także zupełnie nowoczesne sofy, krzesła czy fotele biurowe. Niezwykłe oświetlenie wspaniale uzupełnia prezentowaną ofertę.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71 359 19 16
fax.
e-mail. ludwik.wroclaw.domar@ludwikstyl.com.pl
www. www.ludwikstyl.com

Salon Meble VOX oferuje meble w różnorodnej stylistyce i najwyższej jakości wykonania. Kolekcje projektowane są we współpracy z projektantami, którzy dbają, aby odznaczały się one atrakcyjnym wzornictwem,  opartym o najnowsze, światowe trendy, a równocześnie by były ergonomiczne. Dzięki wielomodułowości każdej z kolekcji Klienci mają możliwość indywidualizacji własnego wnętrza. Niezależnie od tego, czy urządzacie Państwo garderobę, czy też interesują Was krzesła, meble do salonu, meble biurowe, oświetlenie czy dekoracje, odwiedzając Salon Mebli VOX z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71 781 03 43
fax.
e-mail. wroclaw_braniborska@meble.vox.pl
www. www.vox.pl

Odwiedzając salon meblowy marki NOTI, możecie Państwo liczyć na asortyment odznaczający się bardzo nowoczesnym i starannie przemyślanym designem. To propozycja dla osób ceniących sobie prostą i wyrazistą formę w połączeniu z najwyższymi walorami funkcjonalnymi. Sofy, fotele, komody czy oświetlenie z oferty NOTI to propozycja wychodząca naprzeciw nowoczesnym trendom.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 350 66 08
fax.
e-mail. domar@noti.pl
www. www.noti.pl

Sklep meblowy marki VERSO to propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze zapewniające najwyższy poziom komfortu, a zarazem elegancji i szlachetnego wzornictwa. Wśród oferowanych przez Verso kolekcji odnaleźć można największe i cieszące się najszerszym uznaniem polskie marki takie jak Etap Sofa, Bydgoskie Fabryki Mebli, Woodways, Paged Meble i inne. Oferta firmy to starannie wyselekcjonowane meble do sypialni, salonów, czy jadalni, a także meble gabinetowe i oświetlenie. Wszystkie emanujące elegancją produkty dostępne w sklepie VERSO zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 355 73 46
fax. 71 3557346
e-mail. wroclaw@versomeble.pl
www. www.versomeble.pl