W Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu znajdziecie Państwo szereg interesujących rozwiązań dla biur i gabinetów. W naszych sklepach znajdziecie meble gabinetowe i biurowe, które pozwolą na jak najlepsze zagospodarowanie miejsca pracy, a tym samym na efektywne i sprawne realizowanie zadań biurowych. Wysokiej jakości szafy i szafki pomieszczą dużą ilość segregatorów, dokumentów i akt, a różnego rodzaju biurka stworzą idealną przestrzeń do pracy. W meblach przeznaczonych do biur czy gabinetów ważna jest ich ergonomiczność, wygoda użytkowania, zatem fotele posiadają odpowiednie kształty, a szafy liczne półki na segregatory oraz przegrody na artykuły biurowe.

Meble gabinetowe, choć spełniają funkcje podobne jak meble biurowe, w związku z ich przeznaczeniem do bardziej prywatnych czy reprezentacyjnych przestrzeni wykonywane są z innych materiałów, najczęściej jest to egzotyczne drewno, skóra czy hartowane szkło, dzięki czemu idealnie spełniają swoje funkcje. Duży wybór mebli gabinetowych i biurowych pozwala na stworzenie w miejscu pracy przestrzeni spójnej stylistycznie i wygodnej w użytkowaniu.

Sklepy oferujące meble biurowe i gabinetowe:

Meble Abra charakteryzuje praktyczność i funkcjonalność oraz wysoki wskaźnik jakości do ceny. Polityka handlowa firmy polega na ciągłym dostosowywaniu oferowanego wyposażenia do obowiązujących trendów i zmieniających się oczekiwań Klientów, którzy znajdą w sklepach Abry bogaty wybór produktów wyróżniających się pod względem wzornictwa, kolorystyki i funkcjonalności.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 12 342 17 99
fax. 71/ 798 13 78
e-mail. sklep_1wd@abra.krakow.pl
www. www.abra-meble.pl

Studio mebli Anegre realizuje pełne aranżacje według indywidualnego zamówienia m.in. meble kuchenne, meble biurowe, szafy, garderoby, stoły, komody, sypialnie, łazienki, drzwi. Firma oferuje każdemu Klientowi indywidualny sposób traktowania, pomoc w zaprojektowaniu wymarzonych mebli, adaptację projektu do indywidualnych potrzeb, konsultację dotyczącą wyboru odpowiedniego materiału, produkcję i montaż. Dynamiczny rozwój firmy pozwala na ciągłe wdrażanie nowych technologii oraz stosowanie wszystkich nowinek ze świata mebli, dzięki czemu Klienci ANEGRE są wciąż na bieżąco z najnowszymi trendami i zawsze mogą być pewni najwyższej jakości kupowanych produktów. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony oraz w pełni fachowe doradztwo.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 665 151 030
fax. 665 101 562
e-mail. biuro@anegre.pl
www. www.anegre.pl

Damnet oferuje Klientom szeroki wachlarz mebli akrylowych, bogaty asortyment stołków barowych, hokerów i krzeseł oraz artykułów dekoracyjnych i oświetlenia. Cechą charakterystyczną oferty firmy jest ciekawe wzornictwo o prostej i czystej linii połączone z funkcjonalnością.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71/ 359 26 23
fax.
e-mail. salon@damnet.pl
www. www.damnet.pl

Elizabeth Interiors oferuje eleganckie meble pokojowe, sypialniane i biurowe, cechujące się ponadczasowym pięknem. Wykonane z najlepszego drewna i oklein najwyższej jakości, dostarczane przez czołowych producentów garderoby, krzesła czy fotele są nie tylko eleganckie, ale także nadzwyczaj trwałe. Stylowe meble Elizabeth Interiors idealnie komponują się z wnętrzami prywatnymi, ale także biznesowymi w najbardziej eleganckich biurach. Oferowane propozycje charakteryzują się także dużymi możliwościami konfiguracji poszczególnych elementów, dzięki czemu ich wykorzystanie jest bardzo uniwersalne.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71/ 344 12 36
fax. 71/ 344 12 36
e-mail. salon@elizabeth-interiors.pl
www. www.elizabeth-interiors.pl

Drewno jest jednym z najszlachetniejszych materiałów z jakiego wytwarza się meble stylowe. Zaklęte jest w nim unikalne, niepodrabialne piękno – tylko prawdziwy jesion, buk czy klon w tak subtelny sposób zachwyca oko obserwatora. Firma Jafra oferuje meble drewniane pokojowe, do sypialni czy też eleganckiego biura, które przy swoim delikatnym pięknie są jednocześnie trwałe i funkcjonalne. Połączenie tradycyjnego procesu produkcji, w którym króluje perfekcjonizm oraz nowoczesności sprawiają, że sofy, fotele biurowe i inne stylowe meble znajdujące się w bogatym asortymencie firmy Jafra zaskakują oraz pozwalają stworzyć naprawdę elegancką przestrzeń.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71/ 781 03 52
fax.
e-mail.
www. www.jafra.pl

Firma Kler za główny obszar swojej działalności obrała tworzenie ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, które już ponad 20 lat obecne są w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Fotele, krzesła, sofy czy oświetlenie tego producenta cechuje się nadzwyczajną, charakterystyczną elegancją wzornictwa oraz niepowtarzalnym pięknem każdego, nawet najmniejszego detalu. Meble do jadalni, sypialni, biura czy też meble pokojowe to propozycje o klasycznym pięknie, ale także rozwiązania nowoczesne, nadające pomieszczeniom unikalny charakter oraz klimat.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 781 03 47
fax.
e-mail. kler.wroclawdomar@kler.eu
www. www.kler.pl

Meble drewniane firmy Ludwik Styl wyróżniają się niezwykłą elegancją, jaka cechować może tylko przedmioty wykonane z prawdziwego, litego drewna bukowego bądź dębowego, z dodatkami wykonanymi ze skóry naturalnej. W każdym wykonanym przez Ludwik Styl elemencie widoczna jest niezwykła pasja tworzenia i najwyższy perfekcjonizm ręcznego wykonania. Oferta firmy obejmuje meble pokojowe, do sypialni czy też gabinetowe. Obok form klasycznych znajdują swoje miejsce także zupełnie nowoczesne sofy, krzesła czy fotele biurowe. Niezwykłe oświetlenie wspaniale uzupełnia prezentowaną ofertę.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71 359 19 16
fax.
e-mail. ludwik.wroclaw.domar@ludwikstyl.com.pl
www. www.ludwikstyl.com

Salon Meble VOX oferuje meble w różnorodnej stylistyce i najwyższej jakości wykonania. Kolekcje projektowane są we współpracy z projektantami, którzy dbają, aby odznaczały się one atrakcyjnym wzornictwem,  opartym o najnowsze, światowe trendy, a równocześnie by były ergonomiczne. Dzięki wielomodułowości każdej z kolekcji Klienci mają możliwość indywidualizacji własnego wnętrza. Niezależnie od tego, czy urządzacie Państwo garderobę, czy też interesują Was krzesła, meble do salonu, meble biurowe, oświetlenie czy dekoracje, odwiedzając Salon Mebli VOX z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 1
tel. 71 781 03 43
fax.
e-mail. wroclaw_braniborska@meble.vox.pl
www. www.vox.pl

Oferta firmy RAD-obejmuje meble stylowe do wszystkich pomieszczeń a także wyjątkowe produkty pozwalające ze smakiem podkreślić wystrój wnętrza. Są to takie elementy jak unikalne oświetlenie, stylizowane lustra, telefony, zegary, obrazy czy też dywany. Oferowane przez firmę RAD-POL meble drewniane świetnie komponują się z eleganckimi wnętrzami wyjątkowych restauracji, hoteli czy zajazdów, ale także znajdą swoje miejsce we wnętrzu prywatnym, podkreślając niezwykłą atmosferę zarówno sypialni, gabinetu jak i jadalni czy kuchni.

ul. Braniborska 14, 53-680 Wrocław - Poziom. 2
tel. 71/ 78 10 356
fax.
e-mail. salonwroclaw@rad-pol.com.pl
www. www.rad-pol.com.pl